...

Kosmetyki ekologiczne – Zero Carbon Beauty

Kosmetyki ekologiczne – Zero Carbon Beauty

Kosmetyki ekologiczne – Zero Carbon Beauty to droga marki O’right wytyczona do bardziej ekologicznego świata – więcej drzew oznacza mniej dwutlenku węgla!

W płomieniach staje w Amazoński las deszczowy, wyrzucając do atmosfery tony dwutlenku węgla. Wraz ze wzrostem pożarów wzrasta emisja gazów cieplarnianych, powodując znacznie więcej szkód niż to z czego zdajemy sobie sprawę. Globalne emisje dwutlenku węgla osiągnęły rekordowy poziom 37,1 miliarda ton w 2018 r., a IPCC ostrzega, że ​​temperatury prawdopodobnie wzrosną o 1,5 stopnia Celsjusza do 2030 r. Jasne jest, że działania na rzecz klimatu nie mogą czekać.

Najbardziej zielona marka kosmetyczna na świecie, O’right, podjęła się ochrony lasów, które zajmują 3,6 hektara gruntów leśnych. Zespół kierowany przez prezesa O’right Stevena Ko w miejscu, gdzie zasadził swoje pierwsze drzewa, jest z powrotem, by kontynuować swoje działania. O’right posadził 2660 drzew, z których niektóre urosły nawet do 10 metrów wysokości, co odpowiada redukcji 159 984 kg dwutlenku węgla w atmosferze.

Czy wiesz, że drzewa są najskuteczniejszym rozwiązaniem na zmiany klimatu?

Ludzie i dzika przyroda nie mogą przetrwać na tej planecie bez lasów. Lasy “oddychają” pochłaniając dwutlenek węgla z atmosfery i wytwarzając potrzebny nam tlen. Magazynując CO2, lasy pomagają regulować klimat na naszej planecie. Aby walczyć ze zmianą klimatu, tereny leśne muszą być utrzymane w nienaruszonym stanie, zarządzane w sposób bardziej zrównoważony i odtworzone. Dlatego O’right angażuje się w ochronę lasów w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i zminimalizowania wpływu na środowisko.

O’right nigdy nie była firmą zajmującą się jedynie pielęgnacją włosów i skóry, ale marką, której celem jest zapewnienie ludziom, społeczeństwu i środowisku najlepszej ochrony, na jaką zasługują. Rewolucyjna marka osiągnęła neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla w swoich produktach i jako organizacja korporacyjna. Innowacyjny papier z osadzonymi nasionami kwiatów, nasiona drzewa w dolnej części butelki szamponu, z których po zakopaniu w ziemi może wyrosnąć na drzewo. Dzięki wieloletniemu wkładowi w ochronę środowiska poprzez sadzenie drzew i redukcję dwutlenku węgla w każdy możliwy sposób, O’right prowadzi świat w kierunku zrównoważonego rozwoju – bardziej ekologicznego jutra dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *