...

Ekologiczne produkty O’right

Ekologiczne produkty O’right
  

Ekologiczne produkty O’right są definiowane jako produkty, które na pierwszym miejscu stawiają zdrowie i dobre samopoczucie ludzi oraz środowiska, produkty, które są wytwarzanych z odpadów rolniczych. Na przykład wybieramy alkohol roślinny wytwarzany ze skrobi kukurydzianej zamiast chemikaliów, aby złagodzić wpływ na ludzi i środowisko. Nasza naturalna kofeina to kolejny przykład naszego zaangażowania w ochronę zasobów naturalnych ziemi i przywracanie jej piękna.

W 2007 roku rozpoczęliśmy misję przewodnictwa w dziedzinie ekologicznych innowacji, wprowadzając najbardziej zielony szampon na świecie, który nie zawiera żadnych z ośmiu szkodliwych substancji chemicznych, takich jak hormony środowiskowe, formaldehyd, plastyfikatory, barwniki i zagęszczacze. Dzięki tej formule 8 Free wyrobiliśmy sobie markę w branży kosmetycznej. Niedawno przenieśliśmy naszą zieloną formułę na zupełnie nowy poziom, wpisując produkty wegańskie, bez GMO, bezglutenowe i wolne od okrucieństwa na naszą listę zielonych celów. Opracowaliśmy nawet w 100% odnawialne plastikowe butelki i plastikowe pompki. Wierzymy, że zieleń, innowacyjność i zrównoważony rozwój nie kończą się przy bramie fabryk. Im jesteśmy dłużej na rynku, tym bardziej rośniemy, aby stać się czymś większym, lepszym i bardziej ekologicznym.

Kiedy wejdziesz do zielonego świata O’right, przekonasz się, że nigdy nie byliśmy tylko firmą zajmującą się pielęgnacją włosów i skóry, ale marką, której celem jest zapewnienie ludziom, społeczeństwu i środowisku najlepszych produktów na jakie zasługują. Oferujemy holistyczne, ekologiczne rozwiązania dla zrównoważonego życia z obietnicą dostarczania ludziom i ziemi wyłącznie zdrowych i bezpiecznych produktów, które spełniają najsurowsze przepisy europejskie. Ponieważ trend przejrzystości nabiera rozpędu w branży kosmetycznej, wierzymy, że należy wziąć odpowiedzialność za zdrowie i dobre samopoczucie naszych konsumentów, przekazując pełne informacje, aby upewnić się, że nasze produkty są wolne od podejrzanych substancji, które mogłyby potencjalnie zaszkodzić ludziom i naszemu środowisku. Dbamy o to, aby nasze etykiety opakowań miały naturalny skład, który został przebadany przez nasze międzynarodowe laboratorium akredytowane przez TAF.

Czyste, zielone piękno – nasza obietnica dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *