...

Najbardziej ekologiczne opakowania

Najbardziej ekologiczne opakowania

Najbardziej ekologiczna na świecie marka produktów do pielęgnacji włosów, O’right na co dzień angażuje się w wywieranie zielonego wpływu – od rozwoju produktu, produkcji, łańcucha dostaw, składników po opakowania. To pierwsza firma w branży produktów do pielęgnacji włosów, która wprowadziła pierwszą na świecie odnawialną pompkę do butelek z szamponem, osiągając tym samym kamień milowy w dziedzinie zielonych opakowań. W ten sposób firma O’right zwiększa możliwości recyklingu i ponownego użycia opakowań, by osiągnąć zrównoważony rozwój. To zupełnie nowy poziom w przemyśle kosmetycznym.

Od 2006 roku firma O’right dąży do zmniejszenia produkcji plastiku i emisji dwutlenku węgla poprzez praktyki przyjazne dla środowiska. Zgodnie z filozofią Natural, Pure i Eco Friendly, O’right jest jedyną marką produktów do pielęgnacji włosów zarządzaną w ramach kompletnego zielonego łańcucha dostaw na Tajwanie.

Ze względu na złożony skład komponentów wytwarzanie pompek do szamponów z tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu i wielokrotnego użytku jest dużym wyzwaniem. Po opracowaniu odnawialnej plastikowej butelki, O’right przedstawia teraz odnawialną plastikową pompę. Kierujący kampanią na rzecz rezygnacji z nowego plastiku, zielony pionier, daje przykład odpowiedzialnych zachowań w międzynarodowym sektorze kosmetycznym, promując najbardziej ekologiczne opakowania.

Według najnowszych statystyk ogłoszonych przez OECD oczekuje się, że światowa produkcja tworzyw sztucznych w przewidywalnej przyszłości będzie rosła o około 4% rocznie. CEO O’right Steven Ko powiedział, że dzięki pompom odnawialnym wskaźnik ponownego wykorzystania odnawialnych tworzyw sztucznych osiągnął obecnie 83,7%; co więcej, pomaga to osiągnąć 66,29% redukcji emisji dwutlenku węgla i spełnić wizję firmy wprowadzania bardziej ekologicznego stylu życia.

O’right wykorzystuje naturalne składniki pozyskiwane z wyrzuconych produktów rolnych i opakowań wykonanych w 100% z materiałów biodegradowalnych. Na przykład innowacyjne drzewo w butelce jest wykonane z odpadów roślinnych i skrobi roślinnej oraz zatopione w nasionach drzewa akacjowego, które pozwalają na naturalne rozłożenie butelki i wyrośnięcie na drzewo po roku zakopania w ziemi. O’right Green Headquarters to pierwsza w Azji fabryka kosmetyków niskoemisyjnych z certyfikatem GMP. Zielona marka produktów do pielęgnacji włosów jest zaangażowana w dążenie do gospodarki o obiegu zamkniętym i prowadzenie bardziej ekologicznego stylu życia dla lepszego jutra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *