...

Seria kofeinowa O’right

Seria kofeinowa O’right
image1 2

Seria kofeinowa O’right to stworzona przez markę formuła zawierająca olejki kawowe wyekstrahowane ze zużytych fusów, to także biodegradowalna butelka wykonana z fusów kawy i tworzywa PLA z nasionami kawy na dnie, które mogą  po zakopaniu w ziemi wykiełkować.  Te działania mają prowadzić do zmniejszenie ilości odpadów i dobrego wykorzystania zasobów Ziemi, a także pozwalają na spełnienie wymagań koncepcji Cradle to Cradle – zmieniającej żywotność produktu w prawie nieskończony cykl. To pozwala tworzyć zrównoważoną wartość dla Ziemi. Recoffee Tree in the Bottle zdobył Złoty Medal i Specjalny Medal na INPEX i Red Dot Awards w dziedzinie opakowań i społecznej odpowiedzialności za swoją wyjątkową zieloną innowację.

100% olej kawowy:

Ekstrahowany ze zużytych fusów kawy (które zostały wysuszone i wysterylizowane).

100% naturalna butelka w kolorze kawy:

W 100% biodegradowalna butelka wykonana ze zużytych fusów i tworzywa PLA bez dodatku pigmentów.

Nasionka kawy w denku butelki:

Zakop pustą butelkę po użyciu i poczekaj, aż całkowicie się rozłoży za rok. Ziarna kawy w butelce zostaną odżywione i w idealnych warunkach wyrosną na drzewo kawowe. Można też nasionko wyjąć z dna butelki i zasadzić w doniczce. 

Składniki produktów są bogate w naturalne aktywne składniki i esencje, zawierają też naturalną kofeinę pozyskaną na Tajwanie z łupin kawy, za pomocą technologii esktrakcji ultrasonicznej. Technologia ta zamienia kawowe fusy w znanych marek w 100% olejek recoffee, który chroni włosy i przywraca im połysk. Pozostałość fusów miesza się z tworzywami biodegradowalnymi, z których powstają biodegradowalne butelki. Seria recoffee bogata w naturalne składniki aktywne wzmacnia cebulki włosów, co stymuluje wzrost nowych. Zawiera naturalną kofeinę, a najwyższej jakości aktywne składniki docierają do korzenia włosa, naprawiają i pobudzają do wzrostu. 

image0 2

Szampon kofeinowy

Szampon zawiera w składzie naturalną kofeinę pozyskiwaną  z ziaren kawy oraz ekstrakty roślinne z wiązówki błotnej oraz z dymnicy pospolitej. Szampon rewitalizuje łodygi włosów, aktywnie odżywia cebulki i pobudza krążenie w skórze głowy, dzięki czemu substancje zawarte w produkcie są lepiej wchłaniane. Szampon kompleksowo odbudowuje i wzmacnia włosy, a jego regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się mocne, odżywione i zdrowsze.

Odżywka kofeinowa

Odżywka wzmacniająca z formułą na bazie naturalnego ekstraktu kofeiny, olejku kawowego i hydrolizowanego białka pszenicy. Dzięki aktywnym składnikom głęboko odżywia włosy, sprawiając że staja się mocniejsze i zdrowe. Odżywka zawiera również ekstrakt z canoli, ułatwiający rozczesywanie. Przeciwdziała elektryzowaniu się i puszeniu, utrzymuje włosy gładkie i bardziej podatne na układanie.

Tonik kofeinowy

Połączenie naturalnej kofeiny pochodzącej z ziaren kawy i ekstraktów roślin szlachetnych działa rewitalizująco na skórę głowy i cebulki włosów. Tonik poprawia krążenie krwi, pobudza włosy do wzrostu, łagodzi i poprawia kondycję skóry głowy. Zawarte w nim ekstrakty odżywiają, zwiększają metabolizm oraz wzmacniają korzeń włosa. Ekstrakt z dymnicy lekarskiej działa nawilżająco i przeciwzapalnie. Aby włosy były zdrowsze i silniejsze produkt należy stosować codziennie.

Olejek kofeinowy

Odżywczy olejek do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Głęboko wnika w strukturę włosa. Wyciąg z fusów kawy posiada właściwości przeciwutleniające, które chronią i odżywiają włosy. Esencja z dzikiej róży głęboko nawilża i regeneruje, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek.

Krem kofeinowy

Formuła na bazie naturalnego olejku kawowego i mieszanki składników roślinnych działa odżywiająco i odbudowuje zniszczone włosy. Pozwala zachować intensywność koloru, jednocześnie chroniąc włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi i mechanicznymi. Krem regeneruje włosy od wewnątrz, stają się jedwabiście gładkie i lśniące.

image2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *