...

Seria z dzikiej róży WILD ROSE

Seria z dzikiej róży WILD ROSE

Wyobraź sobie dziką różę, która wzrasta przeciwstawiając się przeciwnościom losu z nieustępliwą nadzieją na znalezienie sensu i wartości, ostatecznie rozwijając się w wyjątkowe piękno, które jest nieustraszone i odporne, beztroskie i odważne.

Zewnętrzne piękno przykuwa wzrok, ale wewnętrzne piękno podbije serce. Piękny zapach Wild Rose, charakteryzuje się charyzmą i wyrafinowaniem. Ten zapach to wariacja na temat klasycznych nut kwiatowych, jest przeplatana ciepłymi i drzewnymi nutami, jest subtelny i kobiecy.

Najbardziej zielona na świecie marka z Tajwanu, O’right szturmem podbiła świat swoimi zielonymi i zrównoważonymi projektami, zdobywając niezliczone światowe nagrody, w tym Sustainable Beauty Awards, Good Design Award, Good Design Best 100, Good Design Gold Award oraz będąc finalistą Good Design Grand Award.

Wydanie kolekcji Wild Rose odzwierciedla 20 lat nieustannego zaangażowania i niezłomności firmy O’right na jej drodze do ekologii, zrównoważonego rozwoju i innowacji. Róże są znane jako ponadczasowy symbol piękna. Dzika róża – symbolicznie – pod kobiecą miękkością i delikatnością uosabia żywotność i siłę.

Seria z dzikiej róży Wild Rose to nowość w ofercie O’right. Jest przeznaczona do włosów przesuszonych, farbowanych, po zabiegach chemicznych. Zawiera wyciąg z wielokwiatowej róży Black Baccara, który skutecznie chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Ma działanie przeciwutleniające, przeciwbakteryjne, anti-aging. Regeneruje i wzmacnia włosy przywracając ich naturalny blask.

WildRose Shampoo1000 400ml 1080 400mL 1

Szampon WILD ROSE z dzikiej róży w swojej formule obok wyciągu z wielokwiatowej róży Black Baccara zawiera WItaminę B5, która regeneruje i nawilża, rewitalizuje zniszczone włosy. Dzięki temu zapewnia włosom zdrowy wygląd. Bazę szamponu stanowią naturalne środki myjące, które łagodnie oczyszczają skórę głowy i włosy.

WildRoseConditioner250ml 1080 250mL 1

Odżywka WILD ROSE z dzikiej róży zawiera wyciąg z wielokwiatowej róży Black Baccara oraz skwalan pochodzenia roślinnego. Składnik ten nawilża i dyscyplinuje puszące się włosy, a także wzmacnia połysk i gładkość. Rewitalizuje i regeneruje zniszczone końcówki. Zabezpiecza także włosy przed wysoką temperaturą podczas suszenia i modelowania.

WildRoseHairOil 100mL 1080 1

Olejek WILD ROSE z dzikiej róży jest bogaty w odżywcze witaminy i oleje, które rewitalizują zniszczone włosy i przywracają im blask. Zawarty w nim olej z nasion Crambe Abyssinica intensywnie odżywia i regeneruje, a także zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Wzmacnia naturalną barierę włosa. Formuła z ekstraktem liści oliwnych dodatkowo nawilża włosy, tworząc gładkie i jedwabiste wykończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *