Kosmetyki O’right

O’right to nie tylko kosmetyki, ale przede wszystkim zielona inicjatywa. Założycielem marki jest Steven Ko, który bazując na własnych, trudnych doświadczeniach z alergiami związanymi ze szkodliwymi chemicznymi dodatkami do produktów, postanowił w 2002 roku, stworzyć linię kosmetyków zdrowych, ekologicznych i bazujących wyłącznie na naturalnych składnikach. Każdy detal kosmetyków – w tym także opakowania i kartony, gwarantują najwyższy poziom ekologicznych standardów, a marka stała się pomysłodawcą licznych ECO koncepcji, a przykład z jej działań bierze wiele renomowanych firm.

Rose oil!-2

Siedziba O’right znajduje się na Tajwanie, a jej głównym zamierzeniem jest stworzenie pełnej synergii ludzi, budynków i środowiska – nawet wieżowiec firmy spełnia najwyższe standardy proekologiczne. Produkcja kosmetyków oparta jest na prądzie pochodzącym z energii słonecznej i wodnej. Warto dodać, że każdy kosmetyk pakowany jest w charakterystyczne buteleczki, które są w pełni biodegradowalne, a w ich podstawie, znajduje się nasiono akacji. Po zużyciu kosmetyku, opakowanie wystarczy wypłukać i zasadzić w ziemi, aby w przeciągu roku wyhodować piękne drzewo!

Bogata oferta kosmetyków O’right to między innymi szampony, odżywki, kremy do włosów, peelingi, produkty do stylizacji włosów czy żele pod prysznic. Każdy kosmetyk jest wyjątkowy i przepełniony skarbami natury, które pomagają zadbać o piękno włosów i ciała, a wszystko to w zdrowy i 100% bezpieczny sposób.

Kategorie produktów

Tagi produktów

Ostatnie wpisy

Kategorie